Kontakta oss

För placeringar utav ungdom så hör gärna av er till VD, verksamhetschefer eller arbetsplatsledare enligt uppgifterna ovan
Villa Adela
Skyddat Boende

Julia Isacsson
Verksamhetsledare 

Julia.isacsson@villaadela.se
073 595 55 57
Villa Adela
HVB

Tanja Medenica
Operativ chef 

tanja.medenica@villaadela.se
010-16 36 032
Villa Adela
Västerhaninge


Mali Barazesh
Verksamhetschef

mali.barazesh@villaadela.se
010-16 36 012
Villa Adela
Täby

Nina Ahmadian
Arbetsledare

Nina.ahmadian@villaadela.se
010 16 36 043
VD


Sia Bastani
Sia@villaadela.se
010 16 36 001
För frågor gällande ekonomi kontakta:

Mia-Carin Tanner
Ekonomichef

mia-carin@villaadela.se
0720-77 83 73
© Copyright Villa Adela 2019.

Search